Старый блог

Лінь взагалі-то двигун прогресу. Що ще, як не лінь працювати все життя на дядька змушує людину кілька років впахивать як раб на галерах, щоб створити свій бізнес, свої джерела доходу?

Але це лінь взагалі, можна сказати, лінь по життю. А ось якщо навалюється хочеться щось робити в даний конкретний момент — треба з нею якось справлятися. Як це зробити?

Взагалі-то способів впоратися з раптовою лінню маса.

Можна, наприклад:

  • згадати про цілі, яких ви прагнете досягти, помріяти про них;
  • зробити короткий відпочинок;
  • укласти угоду з самим собою — “я не хочу робити сьогодні пробіжку, але якщо зроблю, то дозволю собі пару чарок коньяку в п’ятницю”;
  • розсердитися на себе і свою лінь;
  • (місце для вашого власного способу, який і буде працювати найкращим чином).

Ну а я все-таки розповім про власний спосіб.

Він підходить до тих випадків, коли раптово напала небажання працювати, а справ ще багато. Я міркую так: ці почуття я відчуваю неспроста. Можливо, це втома. А можливо ще щось, чому особливо напружуватися не варто.

Я сприймаю такий стан як сигнал. Але не опускаю відразу руки. У мене є звичка: коли з’являється бажання все кинути і завалитися на диван, я беруся за одну справу (з декількох висять) і не поспішаючи, ідеально його виконую. Не поспішаючи — тому що інші справи з чистою совістю залишаю на потім.

Так виходить розумний компроміс між лінню (втомою?) і необхідністю (бажаними результатами). І знаєте що?

Зазвичай, очистивши уявний горизонт від навислих завдань, я дуже непогано справляюся з обраною роботою — легко і з задоволенням. А потім, часто — і беруся за інші цілі, воспрянув духом.

Успіхів!

Читайте також
Де взяти ідею для бізнесу?
Це ще один з мільйона питань, на які є тисяча відповідей, але немає жодного вартого. Де можна взяти ідею для б…
Як зробити рекламу ефективною?
Думати про ефективність реклами в нашій країні якось не прийнято. Створюється таке враження, що їй стурбовані (і то так…
Куди краще інвестувати невеликі гроші?
Інвестиції зараз у великій моді. Хто з нас не читав американського письменника мільйонера Кійосакі? Хто не знає, що відкл…
Робота на себе як необхідність
Скажу вам чесно – я по натурі зовсім не підприємець. Ідеальний спосіб годування для мене була б інте…