Старый блог

Ну, власне, здраствуй новий рік. У мене на тебе грандіозні плани.

Я нарешті дозрів до нормального оформлення підприємницької діяльності. Що значить, «дозрів»? Просто зрозумів (остаточно), що хочу цим займатися. Що мені подобається створювати якісь проекти, організовувати себе самостійно керувати своїми справами. Минулий рік я частково працював над чужими проектами, частково — на себе. Хоча, «робота на себе» — це в даному випадку голосно сказано. Я просто вчився і набирався досвіду.

З цим моїм рішенням пов’язані всі інші цілі, які я собі поставив:

  • Зареєструватися як індивідуальний підприємець, розібратися в бюрократичні нюанси.
  • До кінця року заробляти достатньо для пристойного життя і розвитку бізнес-проектів на більш серйозному рівні (конкретні цифри не пишу — не бомжеблог, чай).
  • Створити певний недоторканний запас грошей — як застава для майбутніх інвестицій і стабільності. См. трохи про те, як важливі інвестиції і заощадження.
  • Набрати 5 кіло мускулатури — раз вже прагнеш керувати своїм життям, треба прагнути не тільки до банального збагачення, а в першу чергу до теперішнього саморозвитку.
  • Ну і так, по дрібниці — жити весело, працювати із задоволенням, активно відпочивати.
  • До речі, в доважок до першої мети я вирішив докладним чином описати всі нюанси реєстрації інтернет-бізнесу: як правильно відкрити і вести цивілізоване справа, як улагодити питання з податками та іншими платежами, різноманітними папірцями і т. д. Скоро на блозі буде ціла серія постів на тему «легалізація інтернет-заробітків». Чекайте!